12 кВт
Deye
однофазна
| Потужність | 12 кВт |
| Виробник | Deye |
| Тип АКБ | Li-ion |
| Макс. струм заряду | 250 А |
| Макс. струм розряду | 250 А |
| Зовн. датчик температури | так |
| Реком. макс. вхідна потужність | 15,6 кВт |
| Номінальна вхідна напруга | 600 В |
| Діапазон роб. напруги MPPT | 150-425 В |
| Діапазон роб. напруги по DC | 125–800 В |
| Вхідний струм PV | 22 А |
| Макс. струм КЗ PV, Isc | 25 А |
| Кількість MPPT | 3 |
| К-сть стрінгів на MPPT | 2 |
| Макс. вихідна потужність по AC | 12 кВт |
| Номін. вихід. струм по AC | 54,5 А |
| Макс. струм AC | 60 А |
| Тип мережі | Однофазна |
| Макс. ККД | 98,2% |
| ККД MPPT | 99.9 % |
| Діапазон робочих температур | від -25°C до 60°C |
| Охолодження | за допомогою вентиляторів |
| Рівень шуму | <60 dB |
| Зв'язок з BMS | RS485; CAN |
| Вага | 32 кг |
| Габарити | 420x670x233 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип встановлення | Настінне |
| Гарантія від виробника | 5 років |
Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 – це високоефективний перетворювач напруги постійного струму в синусоїдальну форму. Розроблений для використання в житлових та комерційних фотоелектричних станціях гібридного та автономного типу. Бренд Deye є лідером з виробництва інноваційного інверторного обладнання для сучасних сонячних електростанцій.
Технічні характеристики інвертора Deye на 12kw
Інвертор гібридний Дейе SUN-12K-SG02LP1 забезпечує інтеграцію різних джерел енергії, а саме: дизель-генераторів та свинцево-кислотних / літій-іонних акумуляторних батарей. Підтримує паралельне підключення кількох акумуляторів.
Однією з видатних особливостей цього перетворювача є разючий максимальний струм заряджання / розряджання 250 А. Це означає, що він ідеально підходить для керування значними енергетичними навантаженнями.
Купити інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 з доставкою по Україні можна у нас, на сайті Солар Гарден.
Разом з інвертором постачається:
Інвертор гібридний Дейе SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 забезпечує високу вихідну потужність завдяки максимальному ККД 97,6 % та конфігурації з MPP 3/ 2+2+2.
Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3
Відгуків немає, поки що