Монтаж і запуск сонячних електростанцій
Монтаж і запуск сонячних електростанцій

Монтаж і запуск сонячних електростанцій

Сонячні електростанції – це одні з найбільш високоперспективних джерел енергії. З їх допомогою можна отримувати її не тільки відокремлено, а й максимально вигідно. За роки після виходу станцій на ринок, їх вартість стала меншою, більш ніж в 4 тис. разів. Завдяки цьому монтаж і запуск сонячних електростанцій також став дешевшим.

Вартість встановлення сонячних батарей?

Установка і монтаж сонячних батарей в Україні формується з наступних складових:

  • дослідження об’єкта, на якому планується проведення робіт;
  • формування проектної документації, узгодження ТЗ;
  • вибір обладнання та виконання його доставлення;
  • що стосується розміщення дахового, то вартість монтажних робіт залежить від: покрівлі, її типу, особливостей покриття, а також висоти;
  • що ж стосується наземного розміщення, то вартість визначається монтажними матеріалами (алюміній, оцинковка, чорний метал), особливостями конструкторських рішень, висотою розміщення, тощо;
  • поетапне підключення і перевірка складових;
  • формування пакету документів

Зв’язатися з менеджером та дізнатися вартість: +38 (067) 123 81 88

Монтаж сонячних електростанцій (не рахуючи витрат на доставлення, виїзди в віддалені території, надання додаткових документів, які дозволяють встановлювати СЕС більше 30 кВт) в середньому обійдеться близько 10-15% від ціни обладнання. Введення в експлуатацію складе від 1-3 діб до трьох тижнів, в залежності від потужності СЕС.

Запуск сонячних електростанцій повинен здійснюватися виключно фахівцем, який володіє кваліфікацією необхідного рівня і має право на використання цього обладнання такого типу.

Документи на сонячну електростанцію

Установка сонячних електростанцій вимагає оформлення певного комплекту документації. Встановлення і розміщення великих мережевих або гібридних установок передбачає підготовку пакету документації протягом двох місяців. Монтаж сонячних панелей на даху або землі, без наявності необхідних документів, не допускає використання СЕС для прибутку за ставкою «зеленого тарифу».

Переваги сонячної електростанції

Сонячні батареї монтуються в приватних будинках, промзонах в максимально швидкі терміни з гарантійними зобов’язаннями на обслуговування протягом 25 років. При цьому кінцева вартість монтажу не змінюється в залежності від цього чинника.

Залиште заявку

Заповніть поля форми і ми зв'яжемось з Вами