Про компанію

Про компанію

Компанія Solar Garden встановлює сонячні електростанції та допомагає ефективно використовувати енергію сонця з 2015 року.

Кожен наш реалізований об’єкт – це як своєрідний витвір мистецтва, що повинен вписатися в оточуюче середовище, стати його невід’ємною частиною.

Бути номером №1

Наше прагнення, бути номером №1 на новому енергетичному ринку України. Це не просто заради забезпечення нових робочих місць та збільшення ринку збуту або прибутку. Це для того, щоб кожен співробітник нашої команди знав головну суть спільної справи команди Solar Garden – блага, які ми приносимо кожному клієнту.

Нас часто запитують: «за рахунок чого Solar Garden, протягом багатьох років незмінно лідирує за якістю і вартістю, в той час, як багато інших компаній приходять і йдуть?».

Насамперед, першою з таких причин, ми вважаємо, є наша співпраця з найкращими постачальниками надійного обладнання, від якості якого залежить багато важливих для нас та для наших клієнтів, ключових результатів. 

До того ж, ми несемо свою відповідальність за всі матеріали та етапи реалізації проектів, від найменшого гвинтика до запуску великих станцій.

Другий акцент ми ставимо на корисних додаткових сервісах та послугах, що дають змогу комплексно задовольняти будь-які індивідуальні побажання замовника.

Складові нашого успіху

Іншими незмінними складовими нашої роботи є:

  • орієнтація на світові ринки та їх лідерів;
  • подальше впровадження «інновацій та експертиз», на ринку України. Зокрема, служба «Контролю якості» на кожному етапі роботи дозволяє гарантувати повну відповідність результатів суворим міжнародним стандартам;
  • цілодобове 24/7 «Сервісне обслуговування» – просто необхідна опція, оскільки ми розуміємо, що швидка реакція може заощадити та зберегти кошти замовника.

Це все забезпечує спокій і впевненість у вашому обладнанні та його безперебійну працю.

Ми пишаємося

Виконано з якістю і любов’ю

Сьогодні Solar Garden забезпечує зайнятістю близько 100-а осіб на території центральної України, що дозволяє скоротити термін реакції виконання всього комплексу обслуговування і постачання, при збереженні належної, вищої якості.

Але, напевно, найбільш важливим «інгредієнтом» нашого успіху, є те, що за всі роки нашої діяльності, ми зібрали величезний професійний досвід, який дозволяє знаходити рішення для задач будь-якої складності, перш за все орієнтуючись на максимальну вигоду клієнта.

Ми пишаємося тим, що наші високі стандарти якості і досвід, гарантовано дозволяє знайти рішення, яке завжди принесе кожному нашому клієнту максимальну вигоду. Незалежно від того, яким з наших рішень ви скористаєтеся, ви точно будете впевнені, що все буде виконано з незмінною якістю і любов’ю. Оскільки воно носить наше ім’я Solar Garden.

Переваги Solar Garden

Задачі, котрі вирішує наша команда:

  • виконуємо заміри Вашого об’єкту
  • формуємо пакет документів «під ключ»
  • надаємо офіційний юридично-організаційний супровід
  • допомагаємо відкрити рахунки в банку і оформити платежі
  • створюємо проект станцій «під ключ», з кресленням будь-якої складності
  • професійно виконуємо монтаж у терміни, прописані в договорі
  • забезпечуємо професійну та оперативну інсталяцію системи, запуск і налагодження обладнання та здаємо об’єкт в експлуатацію

У своєму комплексі, робота з Solar Garden, дозволить забезпечити максимально повне задоволення будь-яких ваших індивідуальних вимог:

1.

Краще і перевірене обладнання

від кожного гвинтика до станцій, в цілому
2.

Акцент на якості і користі

на додаткових зручностях, сервісах, доставці, юридичної допомоги та ін.
3.

Стандарти та гарантії

для запуску станції в повній відповідності суворим стандартам, нормам і вимогам
4.

Сервісне обслуговування 24/7

ми розуміємо, що швидка реакція може заощадити вам десятки тисяч гривень
5.

Багатий професійний досвід

дозволяє запропонувати вам індивідуальне і краще рішення
6.

Відповідальність за результат

суть нашої справи це користь, яку ми приносимо кожному клієнту