×
Енергоаудит для підприємств
Енергоаудит для підприємств

Енергоаудит для підприємств

Енергетичний аудит – це перевірка й дослідження потоків електричної енергії, задля збереження її у будівлі, процесі або системі та зменшення кількості енергії, що надходить до системи, без негативного впливу на її витік. Для комерційної та промислової нерухомості, енергетичний аудит є першим кроком щодо визначення можливостей скорочення видатків на енергію та зменшення викидів вуглецю.

Енергоаудит не повинен бути складним, дорогим та трудомістким. Навпаки, власники підприємств можуть провести ефективний енергетичний аудит використання енергії свого бізнесу, просто перевіривши рахунки по оплаті електричної енергії від енергопостачальних компаній.

Що таке енергетичний аудит?

Енергетичний аудит бізнесу – це аналіз вартості та ефективності використання енергії в компанії. Енергетичний аудит шукає шляхи, якими бізнес може мінімізувати втрати енергії та зробити енергетичні вдосконалення (зокрема, встановлення власної генеруючої електроустановки). На додаток до економії на рахунках за енергію, зниження споживання енергії може допомогти зменшити вуглецевий слід бізнесу, надаючи йому більш екологічно відповідальний імідж у галузі та громаді. Solar Garden може допомогти вам контролювати споживання енергії за допомогою кількох порад щодо того, як зробити власну оцінку витрат електричної енергії. Слідкуйте за своїм рахунками на електричну енергію.

Зв’язатися з менеджером та дізнатися вартість: +38 (067) 123 81 88

Продовжуючи проводити оцінку витрат електричної енергії на вашому підприємстві/установі/організації, перевіряйте вік та рейтинг енергоефективності приладів. Наприклад, холодильні установки чи верстати, яким більше 10 років, швидше за все, будуть менш енергоефективними, ніж новіші моделі.

Ось яскрава ідея!

Встановіть нові електричні лампи. Енергозберігаючі лампочки використовують до 80 відсотків менше енергії, ніж звичайні лампочки. Коли ви ходите по приміщенню власної організації, проводячи енергетичний аудит, зверніть увагу на лампочки. Максимально використайте природне освітлення. Вплив природного освітлення в офісах та інших робочих середовищах має ряд переваг для бізнесу. Серед цих переваг – покращений рівень продуктивності, як і суттєва та постійна економія енергії від використання природного денного світла. Очищення вікон і дверей від жалюзі, штор, безладу і навіть бруду дозволяє більше денного світла заливати робоче місце. А більше денного світла означає, що ваш бізнес буде менше залежати від освітлення, яке використовує енергію.

Станьте більш екологічно чистими завдяки відновлюваній енергії. Оскільки бізнес все частіше шукає шляхи стати стійкими та енергоефективними, одним із варіантів є перехід на відновлювані джерела енергії. Збираючи енергію від сонця, встановлення сонячних панелей може запропонувати вам можливість зменшити споживання енергії вашим бізнесом, допомагаючи зберегти нашу планету здоровою.

Вимкніть електричні пристрої на ніч. Проведіть енергетичний аудит, коли ваш персонал піде додому на вечір. Таким чином ви зможете побачити, які пристрої та прилади залишились увімкненими. Наприклад, якщо комп’ютери залишаються увімкненими, поруште звичку персоналу залишати ПК в режимі очікування. Наполягайте на тому, щоб ваші співробітники більше не тримали ПК та планшети в режимі очікування. Натомість вимкніть усі пристрої відповідно до нової політики компанії.