Енергоаудит для підприємств
Енергоаудит для підприємств

Енергоаудит для підприємств

Енергетичний аудит – це перевірка й дослідження потоків електричної енергії, задля збереження її у будівлі, процесі або системі та зменшення кількості енергії, що надходить до системи, без негативного впливу на її витік. Для комерційної та промислової нерухомості, енергетичний аудит є першим кроком щодо визначення можливостей скорочення видатків на енергію та зменшення викидів вуглецю.

Енергоаудит не повинен бути складним, дорогим та трудомістким. Навпаки, власники підприємств можуть провести ефективний енергетичний аудит використання енергії свого бізнесу, просто перевіривши рахунки по оплаті електричної енергії від енергопостачальних компаній.

Що таке енергетичний аудит?

Енергетичний аудит бізнесу – це аналіз вартості та ефективності використання енергії в компанії. Енергетичний аудит шукає шляхи, якими бізнес може мінімізувати втрати енергії та зробити енергетичні вдосконалення (зокрема, встановлення власної генеруючої електроустановки). На додаток до економії на рахунках за енергію, зниження споживання енергії може допомогти зменшити вуглецевий слід бізнесу, надаючи йому більш екологічно відповідальний імідж у галузі та громаді. Solar Garden може допомогти вам контролювати споживання енергії за допомогою кількох порад щодо того, як зробити власну оцінку витрат електричної енергії. Слідкуйте за своїм рахунками на електричну енергію.

Зв’язатися з менеджером та дізнатися вартість: +38 (067) 123 81 88

Продовжуючи проводити оцінку витрат електричної енергії на вашому підприємстві/установі/організації, перевіряйте вік та рейтинг енергоефективності приладів. Наприклад, холодильні установки чи верстати, яким більше 10 років, швидше за все, будуть менш енергоефективними, ніж новіші моделі.

Залиште заявку

Заповніть поля форми і ми зв'яжемось з Вами