Проектування сонячних електростанцій
Проектування сонячних електростанцій

Проектування сонячних електростанцій

Проектування сонячних електростанцій – важливий етап, від коректності виконання якого залежить вся подальша робота системи. Тому виконувати ці роботи повинні виключно фахівці, які мають відповідну освіту і кваліфікацію. Створення комп’ютерної моделі дозволяє повністю оцінити майбутню конструкцію і всі варіанти її розміщення на території замовника.

Розрахунок головних параметрів проводиться, орієнтуючись на характеристики конкретного обладнання звертаючи особливу увагу на властиві йому режими та можливі варіанти аналоги.

 

Зв’язатися з менеджером та дізнатися вартість: +38 (067) 123 81 88

 

Етапи проектування сонячних електростанцій

Проектування сонячної електростанції передбачає виконання кількох кроків:

  1. Проведення передпроектних робіт та інженерних рішень

Цей етап дає можливість підрахувати ризики, і період часу, які потрібно для повного завершення проекту. Важливо розуміти, що в разі самовільного встановлення обладнання на покрівлю, стіни або інші несучі конструкції наслідки можуть бути непередбачувані і малоприємні.

  1. Передпроектне моделювання на комп’ютері

Проведення складних розрахунків, з урахуванням багатьох факторів, вимагає наявності попереднього комп’ютерного моделювання. Воно вимагає наявності спеціалізованого програмного забезпечення, що дозволяє згодом знизити ваші витрати, і збільшити прибуток за рахунок оптимізації ресурсів на виконання проекту.

Проекти сонячних електростанцій припускають введення великої кількості даних в систему. Такий підхід дозволить одночасно враховувати багато факторів. На цьому етапі розрахунки, здійснені на комп’ютері, піддаються ретельному аналізу. В результаті, отримані дані стають базою для підбору обладнання, місця і способу монтажу СЕС.

Техніко-економічне обґрунтування

Цей документ формується для обґрунтування рішень різного типу: інженерних, фінансових, правових, для потенційного будівництва та введення об’єкта в експлуатацію.

Проекти сонячних електростанцій в Україні припускають проведення техніко-економічного розрахунку

Для сонячних електростанцій, невеликого розміру, повномасштабний розрахунок може бути замінений на ТЕР (техніко-економічний розрахунок). Він коштує менше і вимагає мінімальних тимчасових витрат.

Персоналізований підхід і проект сонячної електростанції

Безліч нюансів може зробити складання проекту надмірно ускладненим. При цьому подібний шлях може підвищити продуктивність до максимальної, збільшивши доходи. Таким чином, додаткові витрати швидко окупляться.

Слід розуміти, що проекти СЕС, які складені професіоналами, неодмінно враховують повний перелік вимог відповідних державних установ та інших нормативних регламентів. Такий підхід дозволяє гарантувати якість, зносостійкість і безпеку обладнання, а також істотно знижує кількість часу на проведення узгодження документації.