30 кВт
Deye
трифазна
| Потужність | 30 кВт |
| Тип АКБ | Li-ion |
| Макс. струм заряду | 50+50 А |
| Макс. струм розряду | 50+50 А |
| Кількість входів АКБ | 2 |
| Реком. макс. вхідна потужність | 39 кВт |
| Номінальна вхідна напруга | 600 В |
| Діапазон роб. напруги MPPT | 150-850 В |
| Діапазон роб. напруги по DC | 360-850 В |
| Вхідний струм PV | 36+36+36 А |
| Макс. струм КЗ PV, Isc | 55+55+55 А |
| Кількість MPPT | 3 |
| К-сть стрінгів на MPPT | 2 |
| Макс. вихідна потужність по AC | 33 кВт |
| Номін. вихід. струм по AC | 45,6 А |
| Макс. струм AC | 60 А |
| Тип мережі | Трифазна |
| Макс. ККД | 97,6% |
| ККД MPPT | 99.9 % |
| Діапазон робочих температур | -45 ~ 60 °C |
| Охолодження | Інтелектуальне охолодження |
| Рівень шуму | <45 dB |
| Зв'язок з BMS | RS485; CAN |
| Вага | 75 кг |
| Габарити | 527x894x294 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип встановлення | Настінне |
| Гарантія від виробника | 5 років |
| Виробник | Deye |
Гібридний інвертор Deye SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 – високотехнологічний трифазний перетворювач постійного струму в змінну форму. Розроблений для безперервного енергопостачання житлових, промислових, торгових, сільськогосподарських комплексів. Пристрій забезпечує надійну роботу та ефективне управління енергією в гібридних фотоелектричних станціях.
Інвертор гібридний Deye SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 сумісний з літій-іонними акумуляторами з діапазоном U=160 ÷ 800 В. Високовольтні АБ забезпечують вищу продуктивність та більш ефективне накопичення енергії. До інвертора можна під’єднати два таких комплекти батарей. Доступне налаштування до шести періодів заряджання / розряджання, що забезпечує доцільне використання електроенергії відповідно до конкретних потреб.
Вибрати та купити інвертор Deye SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Солар Гарден.
Разом з інвертором в комплект входять:
Інвертор гібридний Deye SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 забезпечує переваги:
Deye SUN-30/50K-SG01HP3-EU-BM3
Відгуків немає, поки що