Отримати детальний розрахунок
Моніторинг генерації сонячної електростанції

Моніторинг генерації сонячної електростанції

Система моніторингу сонячної електростанції – це віддалена мережева система моніторингу сонячної електростанції. Вона відображає дані про роботу за допомогою візуальних діаграм, які включають потужність генерації електроенергії станції, інтенсивність сонячного світла, віддачу інвестицій, стан роботи обладнання, дані в реальному часі обладнання та запити даних історії; також має потужну функцію аналізу графіків, що включає порівняльний аналіз між внутрішніми електростанціями та виробничою потужністю електростанції, а також порівняння продуктивності обладнання.

Зелена енергія повсюдно розглядається як альтернативна енергія майбутнього. Виробництво та споживання зеленої енергії незначно забруднює або не забруднює екологічне середовище, і це не буде вичерпано. Тому різні передові країни приділяють все більшу увагу зеленій енергетиці.

Апаратна архітектура для вимірювання електричної енергії бере за основу вимірювання трифазний чотирипровідний режим підключення.

Зв’язатися з менеджером та дізнатися вартість:
+38 (067) 367 91 99

Кожен «сонячний» інвертор оснащений пристроєм (Smart Meter) для виявлення стану потужності інвертора. Система зв’язку повинна дозволяти підключення пристрою до мережі для зв’язку. Для цього використовується протокол зв’язку Modbus.

Надійність системи моніторингу залежить від точності та цілісності системи збору даних. Тому, як вибрати систему вимірювання та комунікаційну технологію – дуже важлива тема.

Якщо ви використовуєте звичайний лічильник енергії, то, можливо, звернули увагу на те, що на дисплеї повно заплутаних цифр і одиниць виміру. Нові ж системи, що як правило звуться Smart meter, мають широкий спектр переваг, таких як можливість активного управління споживанням енергії, а також вимірювання енергії, в різних показниках (як правило, вольт-амперних). Однак найбільшим благом розумних лічильників є спосіб, яким вони передають ваше споживання енергії вашій енергетичній компанії. Можливо, вас здивує це знання, але рахунки за енергію, як правило, є дієвими та аргументованими оцінками споживання та економічності. Розумний лічильник точно вимірює показники електроенергії та надсилає їх постачальнику безпосередньо через бездротову мережу. Це означає, що ви сплачуєте заборгованість до копійки, і вам не потрібно турбуватися про те, що вас ошукають. Те ж саме можна говорити і про генерацію електричної енергії вашою сонячною електростанцією. Особлива актуальність і важливість цього стосується вашої станції, що працює за «зеленим тарифом».

За допомогою даних розумних лічильників можемо бачити, як розподіляється споживання енергії протягом дня. Без розумного лічильника нам доведеться робити припущення, моделюючи для вас роботу сонячної електростанції. Якщо у вас вже є сонячна фотоелектрична станція, то розумний лічильник також повідомить нас, коли ви експортуєте сонячну енергію.

Отже, розумний лічильник:

  • розкриває більш детальну інформацію про споживання енергії та сонячні фотоелектричні дані (порівняно зі старими лічильниками накопичення), що може допомогти вам знайти шляхи підвищення енергоефективності;
  • дозволяє віддалено контролювати роботу сонячної електростанції;
  • дозволяє краще контролювати якість електропостачання, включаючи відключення;
  • може дозволити третім особам допомогти клієнтам проаналізувати дані, щоб знайти рішення щодо генерації/використання електроенергії;
  • розкриває дані про використання для стану придатності сонячних батарей та акумуляторних систем;
  • може дозволити споживачам торгувати енергією в майбутньому.

Дані розумних лічильників надають критичні моделі використання сонячних електростанцій як в побуті, так і в бізнес-сфері. А це, в свою чергу, дозволяє робити правильний вибір на користь систем альтернативної енергетики.