Отримати детальний розрахунок

Часті питання FAQ

Яка потужність сонячної електростанції мені необхідна?

Якщо ви плануєте свою майбутню сонячну електростанцію оформити під «Зелений тариф», то ми б вам порекомендували встановити максимально дозволену потужність, яка становить 30 кВт по інвертору.

Якщо ж ви бажаєте встановити сонячну електростанцію під власне споживання, для економії електроенергії, тоді для визначення необхідної потужності станції, потрібно знати витрати електроенергії за рік (помісячно) вашого будинку, на який і планується встановлення СЕС.

На підставі цих даних, наші спеціалісти здійснять розрахунок потрібної Вам станції.

Чи можна оформити кредит на сонячну електростанцію?

Компанія Solar Garden не видає кредити, однак ви можете звернутися безпосередньо до банку, задля оформлення кредиту.

В нашій країні кредит на сонячну електростанцію «під ключ», надають такі банки як, Ощадбанк та Укргазбанк. Об’єктом же застави буде виступати сама стація.

Але є і інший варіант.  Ви можете встановити СЕС з неповною к-тю панелей. Тобто, встановлюєте інвертор повною потужністю, а от фото-вольтаічних модулів – лише частину. Це означає, що ви уже заощадите вагому суму на панелях. Юридично ж, потужність СЕС оформлюється по потужності інвертора. А от коли станція буде приносити вам прибуток, за ці гроші, ви уже зможете докупити решту панелей, яких вам не вистачало до досягнення повної потужності станції.

Скільки коштує сонячна електростанція «під ключ»?

Вартість сонячної електростанції, в першу чергу залежить від її потужності, а також від того, де саме вона буде розміщена (на землі чи на даху), та ще багатьох інших факторів.

Тому, щоб дізнатися скільки коштує сонячна електостанція, ви можете натиснути на кнопку «Отримати детальний розрахунок» (котра знаходиться в верхньому правому вуглі нашого сайту) і після внесення свої актуальних даних, ви отримаєте комерційну пропозицію.

Також ви можете в зручний для вас час, під’їхати до нас в офіс компанії, або зателефонувати нам і ми надамо вам всю інформацію.

Наш адрес: м. Черкаси, вул. Святотроїцька, 73, оф. 227

Наш номер: +38 (067) 367 91 99

Яку площу займають сонячні панелі?

Розмір площі під сонячну електростанцію практично напряму залежить від того, яку потужність сонячної електростанції ви бажаєте встановити. Тобто, чим більше фото-вольтаічних модулів буде змонтовано, тим більшою буде потужність, але ж і тим більше потрібно буде площі для майбутньої СЕС.

Наприклад, для  10 кВт СЕС необхідно орієнтовно 60м*2. Але, при розрахунках потрібно, також, звернути увагу на такі фактори:

  • Розташування сонячної електростанції (покрівля чи земля)
  • Спосіб кріплення сонячних панелей
  • Кут нахилу
  • Орієнтацію фотомодулів (схід/захід/південь)
Скільки можна заробити в Україні на сонячній станції?

Скільки електростанція принесе коштів в рік і через який час вона окупиться, однозначно відповісти неможливо. Адже дохід, який може приносити СЕС, залежить від багатьох факторів.

Тому, ми приведемо вам приклад:

Якщо ваша станція виробляє 40 000 кВт*рік, з яких ви, наприклад, споживаєте 4 800 кВт*рік. Неважко підрахувати, що у вас залишається 35 200кВт, які ви і можете продавати державі. Держава в свою чергу забирає у вас цю енергію по «Зеленому тарифу» мінус податки. Величина зеленого тарифу – для сонячних станцій, котрі збудовані в 2020 – 2023 ріках становить 0,16 EUR за 1 кВт*год.

Відповідно, дохід СЕС за рік складає: 5 632 Євро (35 200*0,16).

Сума податку складає: 1 098,24 Євро (5 632 19,5%)

На сьогоднішній день, таку станцію «під ключ» ви можете придбати у нас приблизно за 20 тис. доларів

Підрахувавши, можна зробити висновки, що дана сонячна станція окупиться у вас менше чим за 4 роки.

Частий дохід СЕС – 4 533,76 Євро (5 632-1 098,24) * 1,15 (проскурс) = 5 213,83 $

Інвестиція (20 000$) / частий дохід (5 213,83 $) ≈ 3 роки 9 місяців

Як підключити «Зелений тариф»?

Наша компанія, здійснює підключення домашніх і промислових сонячних електростанцій і гарантує успішне укладення договору «Про продаж та отримання електроенергії за зеленим тарифом». Тому, якщо ви хочете продавати електроенергію та заробляти на «Зеленому тарифі», залиште свою заявку, натиснувши на кнопку «Отримати детальний розрахунок» (котра знаходиться в верхньому правому вуглі нашого сайту), і ми розповімо вам, з чого потрібно розпочати!

Детальніше про всі послуги, які ми надаємо, ви можете дізнатися перейшовши на сторінку «Послуги».

Зв’язатися з менеджером та отримати професійну консультацію зараз: +38 (067) 367 91 99