Отримати детальний розрахунок
Сервісне обслуговування сонячних електростанцій

Сервісне обслуговування сонячних електростанцій

Кваліфіковане обслуговування сонячних електростанцій (СЕС) – запорука високої продуктивності та тривалого терміну служби, при мінімумі витрат на експлуатацію та ремонт. Незважаючи на простоту компонування і невибагливість у догляді, будь-яке обладнання вимагає контролю над поточним станом, попередження і своєчасного усунення можливих збоїв або неполадок. Наша компанія за низькими тарифами надає повний перелік послуг з гарантійного і післягарантійного технічного обслуговування систем різної потужності. Всі наші інженери пройшли повний курс навчання і мають відповідні допуску для виконання монтажу і сервісних робіт різної складності.

Переваги Солар Гарден для сервісного обслуговування сонячних електростанцій

Компанія Солар Гарден виконує весь комплекс робіт по сервісному обслуговуванню сонячних електростанцій. Від якісного і професійного техобслуговування залежить надійність і продуктивність СЕС, а також швидке відновлення працездатності при аварійних ситуаціях і поломках.

Зв’язатися з менеджером та дізнатися вартість: +38 (067) 367 91 99

Наявність в штаті навчених висококваліфікованих фахівців дозволяє Solar Garden запропонувати вам кращі в регіоні послуги.

 1. Періодична оцінка технічного стану автоматики, системи моніторингу, основного і додаткового устаткування – сонячних панелей, інвертора, акумуляторної батареї, контроллера заряду-розряду, перевірка функціонування всіх систем.
 2. Закріплення за СЕС сервісної бригади значно прискорить проведення діагностики та ремонтних робіт завдяки знанню специфіки і параметрів вашої системи.
 3. Швидке відновлення генерації об’єкта – наша компанія співпрацює з надійними провідними виробниками обладнання для СЕС, а її фахівці мають достатньо навичок і умінь, щоб без зволікання відновити працездатність системи.
 4. Використання технологічного обладнання забезпечує швидке і якісне проведення робіт.
 5. Solar Garden гарантує якість і цілісність монтажних і пусконалагоджувальних робіт протягом 2 років з дати підписання акту.

Основні елементи обслуговування СЕС

Сервісне обслуговування електростанцій включає в себе оцінку технічного стану обладнання та виконання необхідних робіт для забезпечення ефективної та надійної роботи об’єкта. Основними компонентами обслуговування є:

 • Сонячні панелі – перевіряються і очищаються від пилу і сміття кожна панель, оскільки значне забруднення або вихід з ладу однієї з них призводить до зниження продуктивності всієї системи.
 • Інвертор – вимагає періодичного очищення фільтра від пилу для запобігання перегріву, яке здатне знижувати ККД не тільки інвертора, а й електростанції в цілому.
 • Монтажні опори, підтримуючі конструкції, елементи кріплення, болтові з’єднання – потрібен періодичний огляд на предмет появи корозії і затягування болтів для збереження стійкості модулів.
 • Ізоляція кабелів – її пошкодження може призвести до замикання на землю і короткого замикання в електричному ланцюзі. А порушення контактних з’єднань викликає перегрів і призводить до додаткових втрат.
 • Акумуляторні батареї – в свинцево-кислотних необхідно поповнювати електроліт, стежити за станом пластин, сульфатацією, рівнем заряду. Літієві батареї вимагають незначного контролю.
 • Ландшафтне обслуговування включає в себе безпечну обрізку гілок великих дерев, щоб уникнути механічного пошкодження і затінення модулів, через якого може знизитися виробництво електроенергії. При наземній установці СЕС необхідно систематично косити бур’яни, траву, обрізати кущі.

Наша компанія строго дотримується правил проведення технічного обслуговування, має достатню матеріально-технічну базу та спеціальні знання і навички для забезпечення безперебійної, продуктивної, безпечної і довговічної роботи вашої сонячної електростанції.

Особливості техобслуговування

Сервісне обслуговування сонячних електростанцій інженери нашої компанії виконують як за разовими заявками, так і на постійній основі за Договором. У першому випадку проводиться перевірка поточного стану за індивідуальною заявкою після появи збоїв або неполадок в роботі СЕС. У другому – пропонується під ключ повний пакет сервісу, який передбачає виконання наступних заходів:

 • візуальний огляд стану всіх компонентів станції: панелей, кабелів, інвертора, з’єднань, інше;
 • проведення електро-випробування, включаючи вимірювання опору ізоляції та заземлення, заряду-розряду АКБ, тестування електропроводки, АВ, УЗО;
 • моніторинг поточних параметрів роботи, в тому числі і віддалено за допомогою спеціальної програми;
 • оцінка ефективності вироблення енергії, вимірювання температури фотоелементів;
 • очищення інвертора, панелей, інших елементів від забруднень;
 • поточний ремонт – усунення виявлених неполадок.

Потреба у технічному обслуговуванні СЕС

Технічне обслуговування сонячних електростанцій регламентується керівництвом по експлуатації конкретного обладнання. Проста конструкція в порівнянні з традиційними установками на базі генераторів не пред’являє жорстких вимог щодо термінів. Однак необхідно постійно контролювати поточний стан компонентів станції, параметри їх роботи, щоб своєчасно виявляти збої і швидко їх усувати.

Для ефективної роботи електростанції, обслуговування сонячних батарей/панелей необхідно виконувати не рідше двох разів на рік перед початком літнього та зимового періоду. При цьому слід враховувати конкретні умови експлуатації. В першу чергу це стосується рівня запиленості, яка призводить до забруднення фотоелементів, що може погіршувати їх енергетичні можливості до 25%. У районах, де велика ймовірність утворення пилу, доцільно оглядати панелі не рідше одного разу на місяць. Перевірка станції також необхідна після рясних опадів, випадання граду, в інших випадках, здатних спровокувати погіршення ефективності вироблення енергії СЕС.

Причини неполадок сонячних панелей

Причинами неполадок, коли потреба у технічному обслуговуванні сонячних панелей, є:

 • природне забруднення фотоелементів в результаті осідання пилу;
 • пошкодження під дією граду, блискавки, птахів, гризунів;
 • внутрішні дефекти через заводський брак;
 • неврахування при проектуванні конкретних умов експлуатації, місцевості, розташування будинку;
 • неправильний підбір мережевого обладнання;
 • недотримання технології монтажу.

Замовити обслуговування СЕС

Щоб дізнатися більше інформації та замовити сервісне обслуговування сонячних електростанцій, зателефонуйте нам. Досвідчений інженер розповість про умови співпраці і зробить вигідну пропозицію. Наша компанія надає послуги приватним клієнтам, індивідуальним підприємцям, установам, виробничим підприємствам і фермерським господарствам. 

Залиште заявку

Заповніть поля форми і ми зв'яжемось з Вами