Сервісне обслуговування сонячних електростанцій
Сервісне обслуговування сонячних електростанцій

Сервісне обслуговування сонячних електростанцій

Кваліфіковане обслуговування сонячних електростанцій (СЕС) – запорука високої продуктивності та тривалого терміну служби, при мінімумі витрат на експлуатацію та ремонт. Незважаючи на простоту компонування і невибагливість у догляді, будь-яке обладнання вимагає контролю над поточним станом, попередження і своєчасного усунення можливих збоїв або неполадок. Наша компанія за низькими тарифами надає повний перелік послуг з гарантійного і післягарантійного технічного обслуговування систем різної потужності. Всі наші інженери пройшли повний курс навчання і мають відповідні допуску для виконання монтажу і сервісних робіт різної складності.

Особливості техобслуговування

Сервісне обслуговування сонячних електростанцій інженери нашої компанії виконують як за разовими заявками, так і на постійній основі за Договором. У першому випадку проводиться перевірка поточного стану за індивідуальною заявкою після появи збоїв або неполадок в роботі СЕС. У другому – пропонується під ключ повний пакет сервісу, який передбачає виконання наступних заходів:

 • візуальний огляд стану всіх компонентів станції: панелей, кабелів, інвертора, з’єднань, інше;
 • проведення електро-випробування, включаючи вимірювання опору ізоляції та заземлення, заряду-розряду АКБ, тестування електропроводки, АВ, УЗО;
 • моніторинг поточних параметрів роботи, в тому числі і віддалено за допомогою спеціальної програми;
 • оцінка ефективності вироблення енергії, вимірювання температури фотоелементів;
 • очищення інвертора, панелей, інших елементів від забруднень;
 • поточний ремонт – усунення виявлених неполадок.

Зв’язатися з менеджером та дізнатися вартість: +38 (067) 123 81 88

Потреба у технічному обслуговуванні СЕС

Технічне обслуговування сонячних електростанцій регламентується керівництвом по експлуатації конкретного обладнання. Проста конструкція в порівнянні з традиційними установками на базі генераторів не пред’являє жорстких вимог щодо термінів. Однак необхідно постійно контролювати поточний стан компонентів станції, параметри їх роботи, щоб своєчасно виявляти збої і швидко їх усувати.

Для ефективної роботи електростанції, обслуговування сонячних батарей/панелей необхідно виконувати не рідше двох разів на рік перед початком літнього та зимового періоду. При цьому слід враховувати конкретні умови експлуатації. В першу чергу це стосується рівня запиленості, яка призводить до забруднення фотоелементів, що може погіршувати їх енергетичні можливості до 25%. У районах, де велика ймовірність утворення пилу, доцільно оглядати панелі не рідше одного разу на місяць. Перевірка станції також необхідна після рясних опадів, випадання граду, в інших випадках, здатних спровокувати погіршення ефективності вироблення енергії СЕС.

Причини неполадок сонячних панелей

Причинами неполадок, коли потреба у технічному обслуговуванні сонячних панелей, є:

 • природне забруднення фотоелементів в результаті осідання пилу;
 • пошкодження під дією граду, блискавки, птахів, гризунів;
 • внутрішні дефекти через заводський брак;
 • неврахування при проектуванні конкретних умов експлуатації, місцевості, розташування будинку;
 • неправильний підбір мережевого обладнання;
 • недотримання технології монтажу.

Замовити обслуговування СЕС

Щоб дізнатися більше інформації та замовити сервісне обслуговування сонячних електростанцій, зателефонуйте нам. Досвідчений інженер розповість про умови співпраці і зробить вигідну пропозицію. Наша компанія надає послуги приватним клієнтам, індивідуальним підприємцям, установам, виробничим підприємствам і фермерським господарствам. 

Залиште заявку

Заповніть поля форми і ми зв'яжемось з Вами