Автономне освітлення
Автономне вуличне освітлення

Автономне освітлення

Світло у будинку або у дворі – це красиво, зручно і безпечно. А ще – дорого, враховуючи тарифи на електроенергію. Автономна система освітлення на сонячних батареях дозволяє розсіяти темряву і заощадити гроші.

Що входить в комплект вуличного освітлення

Комплект являє собою набір елементів, завдяки яким для нічної підсвітки використовується енергія, накопичена в день.

У нього входять:

  • панелі з фотовольтаїчними осередками, які приймають сонячні промені і виробляють електричний струм;
  • акумуляторна батарея, яка накопичує енергію, отриману від панелей;
  • контролер заряду – перетворювач струму і напруги;
  • освітлювальні лампи – зазвичай застосовуються галогенові або світлодіодні;
  • фото-елемент (світловий датчик), який посилає сигнали на контролер, в залежності від рівня освітленості.

Зв’язатися з менеджером та дізнатися вартість: +38 (067) 123 81 88

Пристрій зібрано в міцному корпусі і закріплено на кронштейні. В елітних моделях можуть бути додаткові елементи. Наприклад, датчик руху або дистанційне керування.

Принцип роботи ліхтарів на сонячних батареях?

Автономне вуличне освітлення на сонячних батареях діє таким чином: вдень фотогальванічні елементи «ловлять» сонячні промені, виробляють струм і заряджають АКБ. А у вечері контролер перемикає комплекс в режим освітлення. Енергія з батареї перетворюється на змінний струм 220В і подається на лампи, після чого контролер знову перемикає систему.

Переваги та недоліки автономних світильників

Автономне освітлення на сонячних батареях вигідно тим, що не залежить від проблем побутової електромережі. Комплект швидко монтується, він мобільний, компактний і безпечний. Параметри і час включення легко налаштовуються. А головне – економляться чималі гроші.

З іншого боку, протягом ночі, у міру розряду АКБ, яскравість світіння лампочок знижується. Та й ємність батареї з часом падає. Загалом, автономні системи недорогі, але купити за низькою ціною якісну модель не вийде.

Як правильно вибрати вуличні світильники?

Потужність світильників повинна відповідати площі ділянки, на якій вони розташовані. Треба враховувати, що лампа розжарювання 100Вт відповідає люмінесцентна 25-30Вт, або світлодіодна 12-15Вт. Світловий потік при цьому буде близько 1200 Лм. (Інші значення можна знайти в спеціальній таблиці). Ступінь захисту – IP44 і вище. Корпус бажано вибирати з ударостійкого пластику або алюмінію, плафони – із загартованого скла.

Більш зручні моделі з роздільними ліхтарем і фотоелементом. Перший в такому випадку можна помістити в кращій точці для освітлення, або навіть всередині приміщення, наприклад, в магазині або в гаражі, а другий – на самому сонячному місці.

Автономне освітлення – це хороший спосіб знизити витрати на енергоносії і організувати красиве підсвічування присадибної ділянки.

Залиште заявку

Заповніть поля форми і ми зв'яжемось з Вами