20 кВт
Deye
трифазна
| Потужність | 20 кВт |
| Тип АКБ | Li-ion |
| Роб. діапазон напруги MPP | 160 В ~ 700 В |
| Макс. струм заряду | 37 А |
| Макс. струм розряду | 37 А |
| Реком. макс. вхідна потужність | 26 кВт |
| Макс. вхідна напруга | 1000 В |
| Діапазон роб. напруги MPPT | 150-850 В |
| Вхідний струм PV | 26+26 А |
| Макс. струм короткого замик | 39 А+39 А |
| К-сть MPP трекерів | 2 |
| К-сть стрінгів на MPPT | 2+2 |
| Габарити | 408x638x237 мм |
| Вага | 30,5 кг |
| Виробник | Deye |
Гібридний інвертор Deye SUN-20K-SG01HP3-EU-AM2 – інноваційний пристрій, що перетворює постійний струм в синусоїдальну форму. Розроблений для безперебійного енергопостачання житлових будинків, комерційних, промислових, аграрних комплексів тощо.
Цей інтелектуальний інвертор може передавати споживачам електроенергію від сонячних панелей, зовнішньої мережі та від дизельних генераторів.
Інвертор гібридний Дейе SUN-20K-SG01HP3-EU-AM2 сумісний з високовольтними літій-іонними акумуляторами з широким діапазоном робочої напруги 160 – 700 В. Це дозволяє системі адаптуватися до різних моделей АКБ.
ККД 97,6% забезпечує ефективне перетворення енергії та взаємодію з акумуляторними батареями. Компонування з двома MPPT-трекерами по два стрінги на трекер збільшує вихідну потужність сонячних панелей. При цьому масиви панелей можна встановлювати на різноорієнтованих багатосхилих дахах або/та на фасадах будівель.
Вибрати та купити інвертор Deye SUN-20K-SG01HP3-EU-AM2 з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Солар Гарден.
Разом з інвертором в комплект входять:
Інвертор гібридний Дейе SUN-20K-SG01HP3-EU-AM2 має основні переваги:
Datasheet Deye SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3
Відгуків немає, поки що