51.2 В
100 A*год
LiFePO4
Deye
| Тип АКБ | LiFePO4 (LFP) |
| К-сть циклів | 6 000 |
| Напруга | 51.2 В |
| Ємність | 100 А*год |
| Діапазон роб. напруги MPPT | 43.2 – 57.6 В |
| Розмір | 540x440x133 |
| Вага | 45,0 кг |
| Виробник | Deye |
Акумулятор Deye SE-G5.1 Pro-B LiFePO4 LV 51.2V 100Ah 5.12kWh – це оптимальне обладнання для житлової та комерційної сонячної електростанції або системи накопичення енергії (ESS). Розроблений для задоволення різноманітних енергетичних потреб у сферах, де потрібне автономне / резервне джерело.
Акумулятор Дейе SE-G5.1 Pro-B LiFePO4 LV 51.2V 100Ah 5.12kWh має літій-залізофосфатний хімічний склад, що забезпечує безпеку, довговічність, високу ефективність та щільність енергії.
З допустимою глибиною розряду 90%, надає більше доступної потужності.
Підтримує рекомендований 50 А / максимальний 100 А струм заряду/розряду, що гарантує швидке накопичення та відбір енергії.
Замовити акумулятор Deye SE-G5.1 Pro-B з гарантіями виробника можна тут, на сайті Солар Гарден.
LiFePO4 акумулятор 51.2V 100Ah має гнучку модульну конструкцію, легко масштабується до 64 паралельних блоків, що складає максимум 327 кВт-год.
Компактні розміри 440 × 133 × 540 мм дозволяють використовувати його для різних сценаріїв встановлення та вимог до простору. Може кріпитись на стійку, підлогу чи стіну.
В комплектацію входять:
Переваги АКБ Deye SE-G5.1 Pro-B 5.12kWh:
DataSheet Акумулятор Deye SE-G5.1 Pro-B LiFePO4 LV 51.2v 100AH 5.12kwh
Відгуків немає, поки що