10 кВт
Deye
однофазна
| Потужність | 10 кВт |
| Виробник | Deye |
| Тип АКБ | Li-ion |
| Макс. струм заряду | 220 А |
| Макс. струм розряду | 220 А |
| Зовн. датчик температури | так |
| Реком. макс. вхідна потужність | 15 кВт |
| Діапазон роб. напруги MPPT | 150-425 В |
| Макс. ККД | 97,6% |
| ККД MPPT | 99.9 % |
| Тип мережі | Однофазна |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип встановлення | Настінне |
| Зв'язок з BMS | RS485; CAN, RS232 |
| Рівень шуму | <45 dB |
| Охолодження | Інтелектуальне охолодження |
| Діапазон робочих температур | -40-60°C, при >45C° зниження температури |
| Вага | 35,6 кг |
| Габарити | 420x670x233 мм |
| Гарантія від виробника | 5 років |
Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3 – високотехнологічний однофазний перетворювач АС/DC, що забезпечує надійність і безпечну експлуатацію сонячної електростанції. Є продуктом Ningbo Deye Inverter Technology Co – виробника інноваційного фотоелектричного обладнання.
Інвертор потужністю 10 кВт призначений для невеликих домашніх / комерційних гібридних станцій та забезпечує безперебійне енергопостачання під час відключень мережі.
Інвертор гібридний Дейе SUN-10K-SG02 LP1-EU-AM3 підтримує зберігання енергії від дизельного генератора. Сумісний зі свинцево-кислотними та літій-іонними акумуляторними батареями з самоадаптацією до BMS. Доступне програмування режимів заряджання та розряджання до 6 різних періодів часу для оптимізованого використання енергії.
Завдяки високій ефективності (97,6%) вони максимізують як перетворення струму, так і взаємодію з акумуляторами. Особливістю цієї моделі є винятковий струм зарядки / розрядки 220 А, що дозволяє швидко реагувати на потреби в електроенергії.
Купити інвертор Deye SUN-10K-SG02 LP1-EU-AM3 з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Солар Гарден.
Разом з інвертором постачається:
Інвертор гібридний Дейе SUN-10K-SG02 LP1-EU-AM3 забезпечує переваги:
parametri-sun-10k-sg02lp1-eu-68318147
Відгуків немає, поки що