50 кВт
Deye
трифазна
| Потужність | 50 кВт |
| Тип АКБ | Li-ion |
| Макс. струм заряду | 50+50 А |
| Макс. струм розряду | 50+50 А |
| Кількість входів АКБ | 2 |
| Реком. макс. вхідна потужність | 65 кВт |
| Номінальна вхідна напруга | 600 В |
| Діапазон роб. напруги MPPT | 150-850 В |
| Діапазон роб. напруги по DC | 450-850 В |
| Вхідний струм PV | 36+36+36+36 А |
| Макс. струм КЗ PV, Isc | 55+55+55+55 А |
| Кількість MPPT | 4 |
| К-сть стрінгів на MPPT | 2 |
| Макс. вихідна потужність по AC | 55 кВт |
| Номін. вихід. струм по AC | 75,8 А |
| Макс. струм AC | 83,3 А |
| Тип мережі | Трифазна |
| Макс. ККД | 97,6% |
| ККД MPPT | 99.9 % |
| Діапазон робочих температур | -45 ~ 60 °C |
| Охолодження | Інтелектуальне охолодження |
| Рівень шуму | <45 dB |
| Зв'язок з BMS | RS485; CAN |
| Вага | 75 кг |
| Габарити | 527x894x294 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип встановлення | Настінне |
| Гарантія від виробника | 5 років |
| Виробник | Deye |
Гібридний інвертор Deye SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 – потужне сучасне рішення для задоволення динамічних потреб в електроенергії комерційних, індустріальних та сільськогосподарських споживачів. Інвертор цього типу забезпечує надійність, гнучкість та ефективність управління енергією сонячних електростанцій.
Інвертор гібридний Deye SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 має компонування з 4 MPPT-трекерами та двома стрінгами на кожний трекер. Це максимізує виробництво електрики сонячними батареями. При цьому фотоелектричні масиви можна встановлювати на багатосхилих дахах або/та на фасадах, різноорієнтованих відносно сторін світу.
Кожна фаза підтримує 100% несиметричну вихідну потужність, що підвищує надійність джерела живлення та, завдяки чому розширюються варіанти застосування.
Для клієнтів, які бажають купити інвертор Deye SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 з доставкою по Україні, можна зробити замовлення в інтернет-магазині Солар Гарден.
Разом з інвертором в комплект входять:
Інвертор гібридний Deye SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 має переваги:
Deye SUN-30/50K-SG01HP3-EU-BM3
Відгуків немає, поки що