10 кВт
Deye
трифазна
| Потужність | 10 кВт |
| Тип АКБ | Li-ion |
| Макс. струм заряду | 210 А |
| Макс. струм розряду | 210 А |
| Зовн. датчик температури | так |
| Реком. макс. вхідна потужність | 13 кВт |
| Номінальна вхідна напруга | 550 (160 ~ 800) В |
| Діапазон роб. напруги MPPT | 200-650 В |
| Діапазон роб. напруги по DC | 350-650 В |
| Вхідний струм PV | 26+13 А |
| Макс. струм КЗ PV, Isc | 34+17 А |
| Кількість MPPT | 2 |
| К-сть стрінгів на MPPT | 2+1 |
| Макс. вихідна потужність по AC | 11 кВт |
| Номін. вихід. струм по AC | 15,2 А |
| Макс. струм AC | 22.7 А |
| Тип мережі | Трифазна |
| Макс. ККД | 97,6% |
| ККД MPPT | 99.9 % |
| Діапазон робочих температур | -45 ~ 60 °C |
| Охолодження | Інтелектуальне охолодження |
| Рівень шуму | <45 dB |
| Зв'язок з BMS | RS485; CAN |
| Вага | 33,6 кг |
| Габарити | 422×699,3×279 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип встановлення | Настінне |
| Гарантія від виробника | 5 років |
| Виробник | Deye |
Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG04LP3-EU являє собою найсучаснішу технологію перетворення струму, поєднуючи ефективне управління енергією з можливостями акумуляторного накопичення.
Інвертор забезпечує безперебійне живлення вашого дому чи офісу під час відключень мережі та максимально заощаджує електроенергію завдяки сонячним панелям.
Інвертор гібридний Дейе SUN-10K-SG04LP3-EU сумісний з Li-Ion та свинцево-кислотними акумуляторами з самоадаптацією до системи керування BMS. Струм заряджання / розряджання 210 А забезпечує швидке накопичення та відбір енергії. Ця функція дозволяє оперативно реагувати на потреби в електроенергії.
Завдяки ККД 97,6% та ККД MPP 99%, інвертори максимізують як перетворення енергії, так і взаємодію з акумуляторними батареями.
Для жителів України, які хочуть купити інвертор Deye SUN-10K-SG04LP3-EU, ми пропонуємо зручний спосіб замовлення на сайті Солар Гарден.
Разом з інвертором в комплект входять:
Інвертор гібридний Дейе SUN-10K-SG04LP3-EU забезпечує високу надійність, продуктивність, безпеку гібридних та автономних СЕС.
Deye SUN- 10/12K-SG04LP3-EU
Відгуків немає, поки що