Оформлення «Зеленого тарифу»
Встановлення сонячних електростанцій під “зелений тариф”

Оформлення “Зеленого тарифу”

Встановлення сонячних електростанцій під “Зелений тариф”

«Зелений тариф» – спеціально розроблена система, за якою держава закуповує у приватних і юридичних осіб електроенергію, отриману з природних джерел (зокрема сонячного випромінювання). Це сприяє активному впровадженню нових технологій отримання електричної енергії з відновлюваних джерел та вкладенню інвестицій в енергетичну галузь.

Для власників сонячних електростанцій, «зелений тариф» – відмінна і легальна можливість отримати прибуток від продажу зайвої електроенергії. Різниця між «Зеленими тарифами» для населення і юридичних осіб полягає в тому, що останні можуть продавати всю вироблену енергію. Вона надходить в загальну мережу і передається кінцевому споживачеві.

Хочете підключити “Зелений тариф”?
+38 (067) 123 81 88

Причини введення:

 • екологічна ситуація в світі;
 • дефіцит джерел електроенергії на території України;
 • угода з ЄС, яка свідчить про всесвітнє поширення альтернативної енергетики

Цей закон дозволив власникам приватних СЕС отримувати додатковий дохід за рахунок продажу надлишків отриманої електрики. Таким чином Держава допомагає підприємцям і приватним особам компенсувати частину грошей, витрачених на закупівлю і установку сонячних панелей.

Оплата за «зелений тариф» для населення калькулюється в євро. Вартість однієї кВт*год залежить відразу від декількох параметрів: року введення в експлуатацію сонячної електростанції, місця розміщення панелей (на землі або даху), продавця (фізична або юридична особа).

Спосіб підключення

Підключитися до даної системи може будь-який власник альтернативного джерела електроенергії. Для цього потрібно:

 1. Замовити та встановити сонячну електростанцію під «зелений тариф». Власники домогосподарств мають право встановлювати в межах своїх маєтків (межі визначаються документарно) сонячні електростанції потужністю до 30 кВт. Що стосується юридичних осіб, то у них подібних обмежень немає.
 2. За результатом встановлення та введення в експлуатацію станції, власники укладають договір з державою, згідно з яким вона (держава в особі гарантованого покупця) буде викуповувати надлишки електроенергії.
 3. Станції, які працюють за «зеленим тарифом», мають бути облаштовані системою АСКОЕ (автоматизована система комерційного обліку електричної енергії) для того, щоб передавати дані про експорт та імпорт електричної енергії.

Оптимальне рішення – замовити установку електростанцій “під ключ” в нашій компанії. Всі монтажні роботи здійснюються досвідченими працівниками з використанням сучасного та надійного обладнання.

Переваги підключення системи

Альтернативна енергетика, зокрема сонячна – це екологічно чисте і безпечне джерело електроенергії, здатне забезпечити електричною енергією не лише власні потреби людини, а й отримати джерело додаткового доходу.

Серед переваг оформлення «зеленого тарифу» можна виділити:

 • продаж електроенергії з альтернативного джерела не рахується підприємницькою діяльністю і не обкладається податком;
 • високий ступінь екологічності вироблення електрики;
 • прив’язка вартості кВт*год до Євро гарантує захист від інфляції;
 • нівелювання залежності від комунальних платежів по забезпеченню електроенергією;
 • простота і доступність підключення до електромережі;
 • швидка окупність витрат на установку панелей.

Ми пропонуємо вам оформити підключення «Зеленого тарифу» на вигідних умовах. Ми здійснюємо підключення домашніх і промислових сонячних електростанцій, а також гарантуємо успішне укладення договору «Про купівлю/продаж електроенергії за зеленим тарифом».