Отримати детальний розрахунок

МОНТАЖ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Как установить солнечные батареи
11
Січень

Зміст статті:

Як встановити сонячні батареї?

Установка сонячних батарей потребує комплексного підходу та врахування багатьох нюансів. Цей процес включає:

  1. Вибір місця встановлення. Найпоширенішим місцем для монтажу батарей є дах. Для встановлення сонячних панелей на даху необхідно переконатися, що її конструкція має достатню міцність та відсутні перешкоди, що закривають доступ до сонця. Якщо з якихось причин цей варіант не підходить, можна встановлювати на фасаді, а також на ділянці.
  2. Установка сонячних панелей на землі починається з облаштування фундаменту. Можна вибрати бетонний фундамент або на палях - залежить від характеристик ґрунту. На кам'янистій місцевості монтажні опори встановлюються в бетонні блоки, на піщаних - краще віддати перевагу бетонуванню опор. На ґрунтах середньої щільності з успіхом застосовуються гвинтові палі. До наземних опор кріпляться стійки чи рами, на яких встановлюються панелі.
  3. Орієнтація сонячних батарей. Південна сторона є найкращим варіантом, оскільки в цьому випадку вони отримуватимуть максимум сонячного світла. При орієнтації на південний схід або південний захід вироблення електроенергії може знижуватися в середньому на 15% порівняно з південною стороною. В цьому випадку при монтажі сонячних панелей слід трохи збільшити кут нахилу - тоді різниця у генерації буде мінімальною. Орієнтація у північному напрямку небажана та дасть найменшу продуктивність системи.
  4. Кут нахилу сонячних панелей. Ідеальними умовами для генерації є яскраве сонце та розміщення панелей перпендикулярно до світла. В реальних умовах сонячне світло змінює кут протягом дня та протягом року, і залежить від географічного розташування об'єкта. Професійні інсталятори розрахують оптимальний кут ефективної генерації.
  5. Вибір монтажної системи. Існують різні кріплення для сонячних панелей залежно від конструкції та матеріалу покрівлі. На плоскому даху батареї монтуються на спеціальній трикутній системі, на односхилій і двосхилій - на підтримуючій конструкції з оптимальним кутом нахилу 27-35 °. В даний час існують різні варіанти готових відкидних стелажів та систем кріплення, якими можна регулювати розташування та кут панелей.

Фахівці Solar Garden знають як встановити сонячні батареї, щоб вироблення електроенергії було максимальним.

Установка солнечных панелей своими руками

Установка сонячних батарей своїми руками

Установка сонячних батарей своїми руками включає наступні кроки:

  1. Установка будівельних риштувань, підготовка робочого місця, інструментів з ізолюючими ручками, самострахування для забезпечення безпеки виконання робіт.
  2. Монтаж системи кріплення – встановлення дахових кронштейнів та приєднання до них монтажного профілю за допомогою притисків. Зробити каркас для сонячних панелей своїми руками - не найкраща ідея, оскільки він має бути правильно розрахований на вагу самих панелей, вітрове навантаження та геометричну стійкість.
  3. Установка фотовольтаїчних панелей на монтажну конструкцію. Необхідно ретельно затягнути всі болти та гайки, щоб система залишалася стійкою.
  4. Монтаж електропроводки згідно зі схемою підключення сонячних панелей. Найчастіше використовуються роз'єми MC4, оскільки вони підходять для всіх типів фотоелектричних модулів. Обов'язково вимкніть електрику в будинку під час монтажу проводки.
  5. Після цього до системи необхідно підключити інвертор, а його, у свою чергу, підключити до сонячної батареї та навантаження. Зазвичай він встановлюється поруч із головним розподільним щитом і може бути як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Останній крок – включити живлення та протестувати встановлену електростанцію. Після цього процес встановлення сонячної панелі завершено.

Установка солнечных батарей специалистами Solar Garden

Установка сонячних батарей спеціалістами Solar Garden

Установка сонячних батарей - один із найважливіших та відповідальних етапів будівництва сонячної електростанції. Команда експертів Solar Garden подбає про те, щоб ваше обладнання було встановлено відповідно до вимог норм, стандартів та правил, з дотриманням техніки безпеки та технології виконання робіт. З урахуванням конкретних умов фахівці виберуть найкраще місце для встановлення та монтажну конструкцію, розрахують оптимальний кут нахилу, при якому ви отримаєте максимальну генерацію від своєї станції.

Ми використовуємо обладнання тільки відомих та надійних виробників, це означає, що ви отримаєте найкращі компоненти для сонячної електростанції та висококваліфікованих установників. Наша компанія виконує весь комплекс послуг та робіт для того, щоб ви отримали найефективнішу систему — від розробки проекту з вибором найоптимальнішого варіанту до сервісного обслуговування введеної в експлуатацію СЕС.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо процесу встановлення, наші менеджери завжди готові допомогти.

Висновки

Монтаж сонячних батарей – це досить складний та відповідальний процес, що потребує специфічних знань, досвіду та комплексного підходу. Від правильного виконання кожного етапу установки залежить продуктивність, надійність, безпека та довговічність електростанції.

Непрофесійні дії можуть призвести до пошкодження дорогого обладнання, і ви втратите гарантію виробника. Цінуйте свій час та гроші — звертайтеся до професіоналів у галузі сонячної енергетики. Solar Garden постійно покращує умови співпраці, підвищує кваліфікацію своїх спеціалістів, співпрацює із провідними виробниками обладнання. Звертаючись до нас, ви завжди отримаєте професійні консультації, послуги та роботи.

Останні новини